Video!

0 item(s)

O Nas

Witaj serdecznie w naszym sklepie internetowym Growboxy.pl!

 


 

Jestesmy producentem pomieszczen do profesjonalnej i amatorskiej uprawy roslin w warunkach domowych. Szukajac prostego, taniego a jednoczesnie w pelni funkcjonalnego i wytrzymalego pomieszczenia uprawnego doskonale trafiles!

Nasze Growboxy charakteryzuja sie starannoscia wykonania, niezwykla prostota i mobilnoscia. Wysokiej jakosci materialy uzyte do szycia pozwalaja na bardzo dluga eksploatacje pomieszczenia. Swiatloszczelnosc produktów pozwala bardzo dobrze ukryc domowa uprawe przed niepowolanymi goscmi. Staranne wykonanie przez profesjonalny zaklad krawiecki gwarantuje jakosc i wytrzymalosc.


Oryginalny i nietypowy design pozwala w bardzo prosty sposób zlozyc jak i rozlozyc box!

Nasza misja jest dostarczac tani i równoczesnie wysoko-jakosciowy sprzet do domowej uprawy roslin. Ciagle podnosimy jakosc naszych growboxów aby móc zaoferowac ci jak najlepszy produkt!


Growboxy wykonujemy z materialu o wysokiej gramaturze, wytrzymalosci i swiatloszczelnosci! Zastosowanie tylko wysokiej jakosci, porzadnego materialu zagwarantuje uzytkowanie boxa przez dlugi czas.

Zakupy mozesz wykonac przechodzac do zakladki >>>Growboxy<<<. Znajdziesz tam obecnie produkowane przez nas projekty pomieszczen wraz z dokladnym opisem i poradami.


Bardzo prosty w obsludze modul sklepowy umozliwi ci bezpieczne zamówienie Growboxa na dowolny adres w calej Polsce. Juz 5 klikniec myszka i podanie adresu dostawy umozliwi ci prawidlowe zamówienie! Bardzo prosimy o uwazne wypelnienie formularza zamówienia w celu wpisania prawidlowych danych do wysylki i kontakty niezbednych do wysylki Growboxa na odpowiedni adres domowy lub firmowy.


Prowadzimy równiez wysylki za granice! Koszty i forma wysylki w takim wypadku ustalane sa z klientem indywidualnie.

Oprócz rozmiarów aktualnie dostepnych w naszym sklepie internetowym wykonujemy indywidualne projekty na zyczenie klienta. Na podstawie podanych wymiarów, celów, typu wentylacji, oswietlenia, materialów jestesmy w stanie wykonac róznego rodzaju projekty pomieszczen uprawowych.

Zakladka >>>Kontakt<<< umozliwia szybki e-mailowy kontakt z Nami. Jesli masz jakies dodatkowe pytania, sugestie, propozycje wspólpracy to czekamy na wiadomosc. Mozesz sie z nami równiez skontaktowac droga telefoniczna dzieki czemu w szybki sposób uzyskasz wszystkie niezbedne informacje o stanie magazynowym produktów, wysylce oraz pomoc dotyczaca skladania zamówien.


Prosimy jednak o wczesniejsze zapoznanie sie przed zakupem ze wszystkimi informacjami dostepnymi na stronie. Znajdziesz na niej wszystko co niezbedne do prawidlowego wykonania zamówienia. Szczególnie nalezy zapoznac sie z naszym regulaminem sklepu dostepnym tutaj: >>>Regulamin Sklepu<<<

 


Jeden z Boxów czeka właśnie na CIEBIE!:)


Pomimo jednoznacznego wyglądu strony przestrzegamy wszystkich, że uprawa marihuany na terenie Polski jest ściśle zakazana pod karą pozbawienia wolności. Więcej szczegółów najdziesz w zakładce  >>>Ważne!<<<


Żadne informacje zawarte na stronie ani oferowane przez nas pomieszczenia uprawowe nie mają na celu nakłaniać nikogo do domowej uprawy konopi. Wygląd strony służy zbudowaniu odpowiedniego klimatu natomiast w pomieszczeniach uprawowych polecamy hodować wszystkie legalne w Polsce zioła i przyprawy.Zapraszamy do zakupów i przede wszystkim obowiązkowego zapoznania się ze wszystkimi informacjami dostępnymi na stronie!